O FIRMIE

Baltic Control Poland Ltd – wchodząca w duńską grupę firm Baltic Control – powstała w Polsce w 2006 roku. Grupa doświadczonych morskich inspektorów była początkowo osnową działalności firmy. W początkowym okresie głównym  zadaniem Baltic Control Poland była współpraca i techniczna pomoc głównej siedzibie firmy Baltic Control w Danii. Z biegiem lat działalność Baltic Control się rozrastała sie powiekszając firme o dział międzynarodowej koordynacji kontroli przeprowadzanych na całym świecie przez Grupę Baltic Control jak i oddzial finasowej księgowości firmy.

Wraz z tym rozwojem polski oddzial Baltic Control na stałe wszedł na polski rynek materiałoznawstwa i kontroli morskich wykonywanych przez profesjonalna grupę morskich inspektorów, którzy wykonują cały zakres tradycyjnych prac kontrolnych w czasie całego łańcucha logistycznego morskich i lądowych przewozów.

Zakres działalności Baltic Control Poland od 2016 roku rozszerzył się wraz z implementacją w pełni akredytowanego – między innymi przez GAFTA – laboratorium zbożowowego.