PARTNERSTWO

Pracownicy są największą wartością naszej firmy, to oni tak naprawdę ją tworzą. Dlatego inwestujemy w ich rozwój, a także stwarzamy im warunki odpowiednie do samorealizacji. Oferujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, pole do wymiany doświadczeń i inne formy dzielenia się wiedzą. Dzięki temu nasi pracownicy mogą rozwijać swój potencjał, zdobytą wiedzę wykorzystać w praktyce, a także zaplanować długotrwałą współpracę z naszą firmą. Staramy się utrzymywać relacje partnerskie z naszymi pracownikami oparte na dialogu i przejrzystej komunikacji, dzięki czemu jesteśmy w stanie osiągnąć optymalne wzajemne zrozumienie sprzyjające współpracy.

WIELOKULTUROWOŚĆ

Jesteśmy organizacją działającą na rynku globalnym, współpracujemy z wieloma różnymi podmiotami z przeróżnych środowisk kulturowych i regionów geograficznych. Niesie to ze sobą ogromne wyzwanie komunikacyjne. Podstawową wartością jest dla nas wzajemny szacunek, akceptacja i chęć współpracy. Dzięki różnorodności świadczonych usług i branż, z jakimi współpracujemy, a także dzięki atmosferze sprzyjającej wymianie doświadczeń, nasi pracownicy zyskują unikalną szansę zetknięcia się z różnorodnymi problemami i odmiennymi punktami widzenia. Pozwala to zyskać nową perspektywę.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie rentowności przy jednoczesnym dostarczaniu przyjaznych dla środowiska usług oraz zapewnienie odpowiedzialnego postępowania biznesowego. Wierzymy, że współpraca, dialog i zaangażowanie to droga do poprawy warunków społecznych i środowiskowych.

PRACA ZESPOŁOWA

Pracujemy w międzynarodowej strukturze, zorientowanej na pracę w zespole, pełnej szacunku i otwartości. Poczucie wspólnoty i solidarności jest dla nas niezmiernie ważne. Naszą siłą jest wzajemne zaufanie, wspólne dążenie do tych samych celów i czerpanie radości ze wspólnego przebywania razem. Dążymy do tego, aby zbudować zespół, który dba nie tylko o naszych klientów, ale i o siebie nawzajem.

EFEKTYWNE PRZYWÓDZTWO

Zarządzanie talentami zakłada, że w każdym człowieku drzemie potencjał i należy posłużyć się wszystkimi dostępnymi metodami, żeby go uwolnić. Staramy się łączyć doświadczenie jednych z młodzieńczą energią drugich, szanując indywidualne potrzeby każdego pracownika. Nasi liderzy są blisko swoich zespołów, starają się tworzyć w swoich zespołach atmosferę wzajemnego zaufania, kreatywności i inspirują do działania. Takich ludzi staramy się identyfikować wewnątrz naszej organizacji i umożliwiać im awans zawodowy na miarę ich talentów i predyspozycji.

BENEFITY

Luxmed i Multisport
Dzięki dofinansowaniu do wybranego przez ciebie pakietu medycznego i karty Multisport możesz zadbać o zdrowie i kondycję.
Ubezpieczenie na życie
Polisa obejmująca Ciebie i najbliższych.
Fundusz socjalny
Wspieramy pracowników będących w trudnej sytuacji materialnej.
Owocowe Dni
W poniedziałki i środy czekają na Ciebie owoce. Sami decydujemy, kiedy i jakie owoce wybieramy.
Imprezy
Cyklicznie organizowane są spotkania pracownicze: Christmas Party, KickOff meetings, imprezy integracyjne, etc.
Jasna ścieżka kariery
Twoje kompetencje i jasno stawiane cele są podstawą rozwoju Twojej kariery. Ścieżka kariery jest jasno określona i informacje o perspektywach rozwoju dostajesz już w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.
Prysznic w biurze
Jeśli chcesz do pracy przybiec bądź przyjechać rowerem lub hulajnogą, możesz się odświeżyć na miejscu.
Brak dress code
Możesz, ale nie musisz trzymać się biznesowych schematów.
Gentle onboarding
Staramy się skupić na potrzebach i oczekiwaniach nowego pracownika, aby jak najsprawniej wprowadzić go w struktury naszej firmy i arkana pracy w naszym zespole.

Skontaktuj się z nami

Baltic Control Poland Ltd. Sp. z o.o.
ul. Chylońska 112 A, 81-033 Gdynia, Poland
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.