MISJA

Oferujemy naszym klientom niezależne usługi wszędzie tam, gdzie zajdzie taka potrzeba. Kładziemy nacisk na szybką reakcję, dbałość o szczegóły i realizację zlecenia zgodnie z uzgodnionym zakresem. Zabezpieczamy interesy naszych klientów w najbardziej newralgicznych punktach łańcucha logistycznego budując długotrwałe, oparte na wzajemnym zaufaniu relacje biznesowe.

Obecność nominowanego przez nas kontrolera zapewnia Zleceniodawcy bieżący przegląd sytuacji i w dużym stopniu eliminuje niebezpieczeństwo manipulacji towarem, które mogłyby doprowadzić do uszczerbku jego jakości lub ilości.

WIZJA

Celem naszym jest utrzymanie cenionej na całym świecie profesjonalnej marki i reputacji, oferując konkurencyjne, profesjonalne i rzetelne usługi w zakresie inspekcji, certyfikacji i testowania. Ciągle rozwijamy i wspieramy naszą globalna sieć. Nieustannie dostosowujemy nasze usługi do zmian rynkowych i aktualnej rzeczywistości biznesowej.

Skontaktuj się z nami

Baltic Control Poland Ltd. Sp. z o.o.
ul. Chylońska 112 A, 81-033 Gdynia, Poland
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.